КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Поліська районна організація
Меню сайту

Корисні посилання
  • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
  • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
  • Федерація Профспілок України

  • Форма входу


    Календар
    «  Березень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

    Пошук

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Вітаю Вас, Гість · RSS 28.01.2025, 05:07

    Головна » 2019 » Березень » 26 » Президія ЦК Профспілки
    09:09
    Президія ЦК Профспілки

    Президія ЦК Профспілки

    У конструктивному діалозі та з ґрунтовним обговоренням питань порядку денного 13 березня 2019 року у конференц-залі готельного комплексу «Турист» відбулося чергове засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

    Відкрив та вів засідання президії Голова Профспілки Георгій Труханов.

    На обговорення було винесено ряд планових питань серед яких:

    – стан фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників закладів освіти в умовах запровадження Закону України «Про освіту» в 2019 році;

    – основні статистичні дані Профспілки працівників освіти і науки України за 2018 рік;

    – зміни та доповнення до Статуту Профспілки працівників освіти і науки України;

    – проекти інструктивно-методичних документів щодо звітів і виборів у Профспілці працівників освіти і науки України та інші внутрішньоспілкові питання.

    Про зміни в системі оплати праці освітянам, обсяги освітньої субвенції на області країни, використання коштів на освіту у регіонах та нестачу фінансування йшлося в аналізі, який презентував заступник Голови Сергій Романюк.

    Так, загальна сума видатків місцевих бюджетів, які необхідні додатково для забезпечення потреб закладів та установ освіти до кінця 2019 року становить 6,9 млрд гривень. А за інформацією наданою з областей додаткова потреба у видатках освітньої субвенції становить 2,1 млрд гривень, тобто її не вистачає 341 місцевому бюджету усіх рівнів.

    Щодо надбавок освітянам, то за інформацією з регіонів такі надбавки виплачуються у виключних випадках, або лише керівникам шкіл та їх заступникам та вчителям, які працюють за програмою «Нова українська школа». А надбавки за престижність педагогічної праці у розмірі 30% передбачені лише у 48 місцевих бюджетах.

    Заслухавши інформацію, президія прийняла рішення інформувати соціальних партнерів Профспілки про реальний стан фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних освітян з метою вжиття відповідних заходів для належного рівня забезпечення галузі необхідними коштами.

    Наступною для обговорення стала доповідь заступниці Голови Профспілки Любові Гарбаренко. Подаючи інформацію про основні статистичні дані Профспілки, вона наголосила, що сьогодні Профспілка об’єднує понад 1,5 мільйона членів, серед яких 976 тисяч працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, вищої, професійно освіти. Членами Профспілки також є більше ніж 450 тисяч студентів і майже 25 тисяч учнів професійно-технічної освіти.

    На звершення роботи було обговорено питання удосконалення статутних норм та методичних документів для проведення звітно-виборної кампанії 2019-2020 років.

    За матеріалами ЦК Профспілки

    Переглядів: 495 | Додав: adminpol | Рейтинг: 0.0/0
    Профспілка працівників освіти і науки України © 2025
    Створити безкоштовний сайт на uCoz